درباره ویرابن

  1. خانه
  2. درباره ویرابن
فیلتر

ویرابن چیست؟؟؟

ویرابن وب سایت تخفیف گروهی خدمات تخصصی پزشکی،زیبایی و مراقبتی است که با هدف ارائه خدمات متمایز و تخصصی در اردیبهشت سال ۱۳۹۶ توسط شرکت مهندسی پزشکی ویراطب تهران طراحی و فعالیت خود را آغاز کرده است. ویرابن بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات  مورداستفاده برای زیبایی و شادابی شما عزیزان. خدماتی شامل انواع تخفیف گروهی در زمینه پزشکی (آزمایشگاه،دندان پزشکی،زنان و زایمان،طب سوزنی،بینایی سنجی،تغزیه و لاغری و … ) – زیبایی (پوست و مو،سالن های زیبایی،ماساژدرمانی و … ) مراقبتی ( رژیم درمانی،جوان سازی پوست،کاشت مو و ابرو،مراقبت های دندان و … ).

هدف ما در  وب سایت تخفیف گروهی ویرابن ارائه بهترین خدمات و مراکز با بیشترین درصد تخفیف است تا امکان استفاده از بهترین‌ها را با بیشترین امکان دسترسی و هیجان برای همگان فراهم کنیم که همه این موارد با استفاده از قدرت خرید امکان‌پذیر شده است.
ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت ویرابن و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها ب این امکان را به همراهان ویرابن می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

همچنین امکان مشاهده از نمونه کارهای مراکز تخفیفی برای ایجاد اعتماد بیشتر شما عزیزان فراهم شده تا با دیدی باز خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
بسترسازی ویرابن تنها در حوزه مشتریان نبوده و جذب و نگهداری شرکان تجاری نیز به رویکردی مدرن صورت می‌پذیرد. مراکز مختلف در وب سایت تخفیفی ویرابن میتواند ابتدا مرکز خود را ثبت نمایند و از امکاناتی چون ثبت موقعیت نقشه مرکز،درج اطلاعات مرکز،درج نمونه کارها و تصاویری از مرکز،امکان انتخاب رزرو آنلاین برای استفاده کنندگان،ثبت ویدئو یا تیزر تبلیغاتی از مرکز ، امکان درج لینک شبکه های اجتماعی و یا وب سایت مرکز و همچنین امکان درج بی نهایت خدمات مرکز توسط خود آن را در پنل کاربردی مراکز فراهم آورده ایم و در کنار آن مراکز میتوانند در هر لحظه توسط داشبورد خود خدمات فروخته شده خود را مشاهده کنند و همچنین در زمان مراجعه کاربران برای استفاده از خدمات در پنل کاربری خود نام و مشخصات و خدمات خریداری شده آن کاربر را مشاهده نمایند.

مراکز محترم همچنین میتوانند در هر زمان که تمایل داشته باشند توسط پنل کاربری خود خدماتی که تا آن لحظه توسط وب سایت تخفیف گروهی ویرابن به فروش رسانده اند را جهت تصویه آنلاین اقدام نمایند.
هم‌اکنون وب سایت تخفیف گروهی ویرابن در شهر تهران فعالیت دارد و به زودی در تمامی شهر های ایران فعالیت خود را آغاز می کند.

01 چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در ویرابن تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر ارائه دهنده خدمات پزشکی،زیبایی و مراقبتی با امکان نمایش نزدیک ترین مراکز ارائه دهنده خدمات به کاربران عزیز است تا بتوانند در کسری از ثانیه نزدیک ترین مرکز بخ خود را با بالاترین درصد تخفیف جست جو کنند.

02مشتری مداری

رسالت تیم ویرابن بر آن است تا در همه لحظات فعالیت خود اولویت را به رضایت استفاده کنندگان از خدمات تخفیفی وب سایت ویرابن بگذارد و در همین راستا مراکز پیشنهاد داده شده در ویرابن از فیلتر های کیفیتی ما گذشته شده اند تا استفاده کنندگان از خدمات ویرابن در کمال رضایت قرار گیرند.

03زندگی سبز با ویرابن

زندگی روزمره همان‌طور که از اسمش پیداست به‌اندازه کافی یکنواخت است. ما در ویرابن وظیفه خود می‌دانیم این فضا را تغییر دهیم. هرروز می‌گردیم و می‌گردیم و می‌گردیم تا در این کشور بزرگ از باکیفیت ترین مراکز تخصصی پزشکی،زیبایی و مراقبتی به شما عزیزان پیشنهاد دهیم تا با ما از یکنواختی رها شوید و همیشه سبز و با طراوت بیمانید.

04پشتیبانی 24 ساعته

تیم ویرابن در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی به کاربران و مراکر محترم در جهت رفع سوالات احتمالی و یا مشکلات خودو همچنین آماده خدمت رسانی به مراکز جهت بهبود ارائه خدمات ایشان می باشد و می توانید از بخش تماس با ما با تیم ویرابن در هر زمان در ارتباط باشید.

همین حالا با ما در ارتباط باشید!!!

با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید وارد بخش تماس با ما شوید و نظرات و انتقادات خود را با تیم ویرابن مطرح نمایید.

تماس با ما